Versenyeredmények a 2020/2021-es tanévben

2020 2021-es tanév

KÖMAL Matematika Verseny
Feczkó Nóra (10.d) országos I. helyzést ért el
Felkészítő tanár: Matolcsy Erzsébet

Kudari Enikő tanárnő
Kiváló Versenyfelkészítő Díj-ban részesült.
 
Savária Országos Történelemverseny,  döntő, 2020.09.12.
A vírus miatt tavaszról elhalasztott Savaria Versenyen 9. évfolyamos kategóriában Boczkó Bence (10.a) az országos döntőn 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: dr. Kovács Örs
 
Szabadfogású Birkózás Országos Bajnokság, 2020.09.12.
Rizmajer Márton (11.b)  a szabadfogású birkózás Országos Bajnokságán, szeptember 5-én (80 kg) kadet (2003/2004) korcsoportban, szeptember 12-én (79 kg) junior(2000-2001-2002-2003) korcsoportban, első helyezést ért el, és ezzel Magyar Bajnoki címet szerzett. 
A decemberi Junior Világbajnokságon, a magyar színeket fogja képviselni.
 
 
Kengurú matematika verseny, országos döntő, 2020.09.30.
A tavaly elmaradt Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyt év elején még sikerült megtartani (nem online, hanem élőben, és a tavalyi korosztály szerint). Az egyfordulós versenyen két diákunk is bejutott az ország legjobb 15 díjazott tanulója közé: 11.  osztályos kategóriában Tremmel  András országos 10. lett az induló 1230 diákból,  7. osztályos kategóriában pedig Mocsáry András országos 5. lett az induló 2892 diákból. Gratulálunk nekik!
Felkészítő tanáraik: Ellenriederné Molnár Éva és Valaczka Ágnes
 
 
A Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny döntőjébe jutott
Árvay Mátyás (8.b). Felkészítő tanár: Gruber Ildikó
2020.10.12.
 
 
 
Katolikus Középiskolák Matematika Versenye 2020.10.12.
2019/2020-as tanévre vonatkozóan    
9. évfolyam    
  osztály felkészítő tanár
4. helyezett: Rozsondai Örs 9. d Antalné Rakonczás Éva
7. helyezett: Horváth Domonkos 9. b Ellenriederné Molnár Éva
     
10. évfolyam    
     
1. helyezett: Feczkó Nóra 10.d Matolcsy Erzsébet
9. helyezett: Kis Hunor 10.d Matolcsy Erzsébet
     
11. évfolyam    
     
5. helyezett: Tremmel András 11. b Ellenriederné Molnár Éva
8. helyezett: Hajder Kinga 11. d Lőrincz Éva
12. Szatmári Gergely 11. b Ellenriederné Molnár Éva
     
12. évfolyam    
     
1. helyíezett: Feczkó Ágnes 12. d Rimóczi Anna
2. helyezett: Nagy Boldizsár 12.b Gálné Palágyi Erzsébet 
3. helyezett: Sólyomvári Katalin 12.b Gálné Palágyi Erzsébet 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Házi versenyek
Benedek Elek mesemondó verseny, 2020. szeptember 30.

1. helyezett: Szarka Emília (5.b) – A halál és az öregasszony c. mese
2. helyezett: Balogh Hajnalka (6.b) – A bugyuta ember c. mese
2. helyezett: Gincsai  Gábor (5.a) – A király kenyere c. mese
3. helyezett: Szász Villő (6.a) – Kisgömböc c. mese

Meseverseny a Könyvtárban, 2020. szeptember 30.

A verseny kiírása szerint egy héten át kellett feladatokat, rejtvényeket megoldani, és naponta leadni a megoldásokat a könyvtárban. (mesés nevezési lap, az olvasást népszerűsítő szlogenek, meseírás, igaz/hamis, stb.)

1. hely: Nikovits Dorottya, Prohászka Borbála, Rácz Valéria (5.a)
2. hely: Módos Réka, Zlinszky Erzsébet, Kiss-Zichler Luca  (6.c)
3. hely: Tóth Kata, Pappas Flóra, Bajnok Dorka (6.a)
Különdíj: Mátyássy Lázár (5.a)