Versenyeredmények a 2020/2021-es tanévben

2020 2021-es tanév

KÖMAL Matematika Verseny
Feczkó Nóra (10.d) országos I. helyzést ért el
Felkészítő tanár: Matolcsy Erzsébet

Kudari Enikő tanárnő
Kiváló Versenyfelkészítő Díj-ban részesült.
 
Savária Országos Történelemverseny,  döntő, 2020.09.12.
A vírus miatt tavaszról elhalasztott Savaria Versenyen 9. évfolyamos kategóriában Boczkó Bence (10.a) az országos döntőn 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: dr. Kovács Örs
 
Szabadfogású Birkózás Országos Bajnokság, 2020.09.12.
Rizmajer Márton (11.b)  a szabadfogású birkózás Országos Bajnokságán, szeptember 5-én (80 kg) kadet (2003/2004) korcsoportban, szeptember 12-én (79 kg) junior(2000-2001-2002-2003) korcsoportban, első helyezést ért el, és ezzel Magyar Bajnoki címet szerzett. 
A decemberi Junior Világbajnokságon, a magyar színeket fogja képviselni.
 
Kengurú matematika verseny, országos döntő, 2020.09.30.
A tavaly elmaradt Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyt év elején még sikerült megtartani (nem online, hanem élőben, és a tavalyi korosztály szerint). Az egyfordulós versenyen két diákunk is bejutott az ország legjobb 15 díjazott tanulója közé: 11.  osztályos kategóriában Tremmel  András országos 10. lett az induló 1230 diákból,  7. osztályos kategóriában pedig Mocsáry András országos 5. lett az induló 2892 diákból. Gratulálunk nekik!
Felkészítő tanáraik: Ellenriederné Molnár Éva és Valaczka Ágnes
  
A Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny döntőjébe jutott
Árvay Mátyás (8.b). Felkészítő tanár: Gruber Ildikó
2020.10.12.
 
 
Katolikus Középiskolák Matematika Versenye 2020.10.12.
2019/2020-as tanévre vonatkozóan    
9. évfolyam    
  osztály felkészítő tanár
4. helyezett: Rozsondai Örs 9. d Antalné Rakonczás Éva
7. helyezett: Horváth Domonkos 9. b Ellenriederné Molnár Éva
     
10. évfolyam    
     
1. helyezett: Feczkó Nóra 10.d Matolcsy Erzsébet
9. helyezett: Kis Hunor 10.d Matolcsy Erzsébet
     
11. évfolyam    
     
5. helyezett: Tremmel András 11. b Ellenriederné Molnár Éva
8. helyezett: Hajder Kinga 11. d Lőrincz Éva
12. Szatmári Gergely 11. b Ellenriederné Molnár Éva
     
12. évfolyam    
     
1. helyíezett: Feczkó Ágnes 12. d Rimóczi Anna
2. helyezett: Nagy Boldizsár 12.b Gálné Palágyi Erzsébet 
3. helyezett: Sólyomvári Katalin 12.b Gálné Palágyi Erzsébet 
 
 

"Álmodtam egy startup-ot magamnak" - országos középiskolai verseny 3. helyezés


A csapat tagjai: Arató Gábor (Budapesti Piarista Gimnázium) , Ferenczy András (12.b, 2019/2020), Kelen Domonkos (12.a 2019/2020) , Nacsa Flóra (11.d 2019/2020), felkészítő tanár: Eötvös Soma Bence

 
A tavaly elmaradt Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyt év elején még sikerült megtartani (nem online, hanem élőben, és a tavalyi korosztály szerint). Az egyfordulós versenyen két diákunk is bejutott az ország legjobb 15 díjazott tanulója közé:
7. osztályos kategóriában Mocsáry András (8.c) országos 5. lett az induló 2892 diákból, felkészítő tanára Valaczka Ágnes.  
11.  osztályos kategóriában Tremmel  András  (12.b) országos 10. lett az induló 1230 diákból,  felkészítő tanára Ellenriederné Molnár Éva.
 
 
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulóján
Rózsák csapata (6.c)
(Zlinszky Erzsó, Módos Réka, Major-Udvarhelyi Cili és Tombor Veron) 
megnyerte a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulóját, így bejutott az országos döntőbe.
Felkészítő tanár: Berzsenyi Eszter
 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulója (FŐGIMNÁZIUM), 1. helyezés, 2020. november

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában első helyet szerezett, és ezzel kijutott az országos döntőre a11.d csapata: Feczkó Nóra, Vénusz Vilma, Gál László és Nabilek Péter.
Felkészítő tanár: Nagy Bence

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny országos döntője
 Árvay Mátyás (8.c) a tavaly indított Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny országos döntőjében 19. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Gruber Ildikó


Kalmár László Matematika Verseny országos döntője

 A  7. osztályos kategóriában Árvay Mátyás (8.b) országos 2. , Mocsáry András és Őri Zsombor (8.c)  pedig holtversenyben országos 7. helyezettek lettek.
Felkészítő tanáraik: Ellenriederné Molnár Éva és Valaczka Ágnes

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulójának eredményei (algimnázium), 2020. november


5. évfolyam

3. hely: MATEK
Sárospataki Zente (5.b), Fekete Balázs (5.b), Halbritter Ádám (5.b), Pászti Samu (5.b)
Felkészítő tanár: Rauscherné Horváth Gyöngy 

6. évfolyam

4. hely: SUDOKU
Záborszky Kinga (6.c), Tombor Veronika (6.c), Csáky-Semsey Ilka (6.c), Werner-Nagy Dóra (6.c)
Felkészítő tanár: Csombó Emese

5. hely: BANÁN NÉLKÜL IS NYERÜNK
Nagy Zsombor (6.c), Steffler Vince (6.c), Szabó Csanád (6.c), Szigetvári Demeter (6.c)
Felkészítő tanár: Csombó Emese

7. évfolyam

1. hely: NEMMONDOMMEG
Bata Máté (7.b), Biacs Gergő (7.c), Kovács Márton (7.c), Simó Katinka (7.c)
Továbbjutottak az országos döntőbe.
Felkészítő tanárok: Valaczka Ágnes, Sepp-Wirnhardt Júlia, Török Csaba

2. hely: GATO
Balázs Benedek (7.a), Hollán András (7.a), Nényei Balázs (7.a), Vincze Marcell (7.a)
Felkészítő tanár: Antalné Rakonczás Éva

3. hely: LYELY
Börcsök Gréta (7.a), Éles-Etele Kincső (7.a), Nagy Júlia (7.a), Somosi Viola (7.a)
Felkészítő tanár: Antalné Rakonczás Éva

6. hely: BANÁN
Haid Vilmos (7.a), Madarassy András (7.a), Krámos Dániel (7.a), Szentirmai Gergő (7.a)
Felkészítő tanár: Antalné Rakonczás Éva

8. évfolyam

1. hely: ARANY ÁSZOK
Árvay Mátyás (8.b), Mocsáry András (8.c), Őri Zsombor (8.c), Szatmári András (8.c)
Továbbjutottak az országos döntőbe.
Felkészítő tanárok: Valaczka Ágnes, Ellenriederné Molnár Éva

2. hely: B TEAM
Papp Soma (8.a), Biacs Márk (8.c), Gyepes Bende (8.c), Polony András (8.c)
Felkészítő tanárok: Valaczka Ágnes, Matolcsy Erzsébet

3. hely: ÉSZBONTÓK
Imre Dorottya (8.c), Schell Bori (8.c), Csók Enikő (8.c), Záborszky Zsófi (8.c)
Felkészítő tanár: Rimóczi Anna

4. hely: BÖBEBABÁK
Tóth Máté (8.a), Markovits Máté (8.a), Kerényi Balázs (8.a), Tarpataki Marcell (8.a)
Felkészítő tanár: Matolcsy Erzsébet

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő

A Rózsák csapata (6.c) 9.  helyezést ért el.
A csapat tagjai: Módos Réka, Tombor Veronika, Major-Udvarhelyi Cecília, Zlinszky Erzsébet (6.c)
Felkészítő tanár : Berzsenyi Eszter

 
 
XXVIII. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny döntő, 3. helyezés
Koroknai Bence (9.d) 3. helyezést ért el.

 

Női párbaj országos bajnok, 2020. december

Kondricz Katalin öregdiákunk (é. 2016) női párbajban országos bajnok lett.

 
 
A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében (2020. december)

iskolánk Arany Ászok csapata a 8. osztályosok között országos 7. helyezést, a

Nemmondommeg csapata pedig a 7. osztályosok között országos 12. helyezést ért el. 

Az Arany Ászok csapat tagjai: Árvay Mátyás, Mocsáry András, Őri Zsombor, Szatmári András.

Felkészítő tanáraik: Ellenriederné Molnár Éva és Valaczka Ágnes

A Nemmondommeg csapat tagjai: Simó Katinka, Bata Máté, Biacs Gergő, Kovács Márton.

 

Országos EPAM e-Kids online informatikaverseny, 2020. december

Tarpataki Marcell és Tóth Máté (8.a) alkotta "TM csapat" az országos döntőbe jutott, a projektjükkel és prezentációjukkal megnyerték a versenyt.
Felkészítő tanárok: Horváth Sarolta és Olajos Balázs

Kalmár László Matematika Verseny országos döntő, 2. és holtversenyben két 7. hely, 2021.01.

 A tavaly elmaradt Kalmár László Matematika Versenyt idén tartották meg, ahol a 7. osztályosok döntőjében három diákunk is bekerült az ország legjobb tíz versenyzője közé.

Árvay Mátyás országos 2. helyezett, Mocsáry András és Őri Zsombor holtversenyben országos 7. helyezettek lettek.

Felkészítő tanáraik: Ellenriederné Molnár Éva és Valaczka Ágnes


Bolyai Anyanyelvi Verseny országos döntő

A 11.d csapata – ­ a legjobb fővárosi csapatként – országos 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai:  Feczkó Nóra, Vénusz Vilma, Gál László és Nabilek
Péter
Felkészítő tanár: Nagy Bence

 

Pázmány BÖLCS - ÉSZ országos irodalomverseny, döntő, 2021. január

Pozsgai Cicelle (11.a) 3. helyezett, Fejes Dorottya (12.b) 5. helyezett.
Felkészítő tanár: Mihályi Anikó

 
A „Bendegúz” nyelvész versenyen a második (megyei) fordulóba jutott (2021. január):
Bodó Hanna és Horváth Janka (8.b), felkészítő tanár: Nényei Pál, továbbá Nényei Balázs (7.a) és Szász Vince (8.a), felkészítő tanár: Szőnyi Gergely
 
 
Házi versenyek
Benedek Elek mesemondó verseny, 2020. szeptember 30.

1. helyezett: Szarka Emília (5.b) – A halál és az öregasszony c. mese
2. helyezett: Balogh Hajnalka (6.b) – A bugyuta ember c. mese
2. helyezett: Gincsai  Gábor (5.a) – A király kenyere c. mese
3. helyezett: Szász Villő (6.a) – Kisgömböc c. mese

Meseverseny a Könyvtárban, 2020. szeptember 30.

A verseny kiírása szerint egy héten át kellett feladatokat, rejtvényeket megoldani, és naponta leadni a megoldásokat a könyvtárban. (mesés nevezési lap, az olvasást népszerűsítő szlogenek, meseírás, igaz/hamis, stb.)

1. hely: Nikovits Dorottya, Prohászka Borbála, Rácz Valéria (5.a)
2. hely: Módos Réka, Zlinszky Erzsébet, Kiss-Zichler Luca  (6.c)
3. hely: Tóth Kata, Pappas Flóra, Bajnok Dorka (6.a)
Különdíj: Mátyássy Lázár (5.a)

 

Kazinczy Szép Magyar Beszéd Verseny, 2021. január 

5-6. osztály
1.: Székely Hanna (6.b)
2.: Horváth Zita (6.a)
3.: Zlinszky Erzsébet és Csáky -Semsey Ilka (6.c)

7-8. osztály 
1.: Szász Vince (8.a)
2.: Buzás Réka (7.c)
3.: Kristán Bercel (7.a)

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója

5. évfolyam:

1. hely: Termés csapat (5.b) 
Fekete Balázs, Madocsay Gellért, Nagy Bertalan, Sárospataki Zente
felkészítő tanár: Fancsovitsné Bőjtös Zsuzsanna
Országos döntőbe jutottak.
 
7. évfolyam:
2. hely: Négy krumpli csapat (7.c) 
Dunay Máté, Fekete András, Kovács Márton, Szele Tamás
felkészítő tanárok: Bobok Csilla, Ulviczki László,  Fancsovitsné Bőjtös Zsuzsanna, Csizy Judit
 
3. hely: Búbos vöcsök csapat (7.b)
Bata Máté, Kiss Zsombor, Telbisz Réka, Walthier Viola
felkészítő tanárok: Kegyesné Benkő Erzsébet, Dr. Tatárné Tar Judit,  Fancsovitsné Bőjtös Zsuzsanna, Kőszeghyné Keresztes Éva
 
8. évfolyam:
1. hely: Hóbaglyok csapat (8.b)
Bodó Hanna, Botyánszki Liliána, Kovács Bernadett , Salacz Lilla
felkészítő tanárok: Gruber Ildikó, Várday Gergely, Dr. Kerkápoly Anikó
Országos döntőbe jutottak.

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny kerületi fordulója

7. évfolyam
1. hely: Kiss Zsombor (7.b)
felkészítő tanár: Dr. Tatárné Tar Judit
 
2. hely: Bata Máté (7.b)
felkészítő tanár: Dr. Tatárné Tar Judit
 
2. hely: Kovács Márton (7.c)
felkészítő tanár: Ulviczky László
 
3. hely: Walthier Viola (7.b)
felkészítő tanár: Dr. Tatárné Tar Judit
 
 
8. évfolyam
1 hely: Árvay Mátyás (8.b)
felkészítő tanár: Gruber Ildikó
 
3. hely: Székely Koppány (8.b)
felkészítő tanár: Gruber Ildikó
 
Mind a hat diák bejutott a fővárosi fordulóba.
 
OKTV DÖNTŐJÉBE JUTOTTAK, 2021. február
 
Tóth Vera (12.a) bejutott a Vizuális kultúra OKTV döntőjébe
Felkészítő tanár: Szalay József

Feczkó Nóra (11.d) bejutott a Matematika OKTV döntőjébe

Felkészítő tanár: Matolcsy Erzsébet

 

Tremmel András (12.b) bejutott a Matematika OKTV döntőjébe

Felkészítő tanár: Ellenrierdené Molnár Éva

 

Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos döntő, 2021. március

 8. évfolyam

3. helyezést ér el a 8. b osztály Hóbaglyok csapata: Bodó Hanna, Botyánszky Liliána, Kovács Bernadett és Salacz Lilla
Felkészítő tanárok: Gruber Ildikó, Várday Gergely és dr Kerkápoly Anikó

 5. évfolyam

11. helyezést ért el az 5.b Termés csapata : Fekete Balázs, Madocsay Gellért, Nagy Bertalan, Sárospataki Zente

Felkészítő tanár: Bőjtös Zsuzsanna

Matematika OKTV
Feczkó Nóra (11.d) 27. hely
Felkészítő tanár: Matolcsy Erzsébet
Tremmel András (12.b) 31. hely
Felkészítő tanár: Ellenriederné Molnár Éva 

Történelem OKTV
Egyed Márton
(12.b) - 9. hely
Felkészítő tanárok: Rubovszky Péter és dr. Kovács Örs
Herczegh Dóra (11.A) - 14. hely
Felkészítő tanár: dr. Kovács Örs

 Művészettörténet OKTV
Tóth Veronika(12.a ) 4. hely
Kevés Eszter (12.a) pedig 15. hely
Felkészítő tanáruk: Szalay József

Vizuális kultúra OKTV
Tóth Veronika (12.a)  24.  hely
Felkészítő tanár: Szalay József

Latin nyelv OKTV
Ittzés Klára (10.c)  - 10. évfolyamosként ! -  15. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Kudari Enikő

Varga Tamás Matematikaverseny  (kis OKTV) országos döntő, 2021. március

Őri zsombor és Szatmári András (8.c) országos 7. helyezést értek el. Árvay Mátyás (8.b) 19., Mocsáry András (8.c) 34., Simó Katinka (7.c) 35., Kovács Márton (7.c) 40., Vigh Nóra (7.a) 59.

Felkészítő tanáraik: Valaczka Ágnes, Ellenriederné Molnár Éva és Antalné Rakonczás Éva

A Mikola Sándor Országos Fizikaverseny (kis OKTV), 2021. március

a döntőjébe jutott Börcsök Balázs (10.b),

A Károly Iréneusz Országos Fizikaverseny

a döntőbe jutott:
Horváth Domonkos (10.b) és Szabó Máté (10.b)(az online döntő április végén lesz) 
Felkészítők: Blum Balázs, Börcsök Endre és Csizy Judit


OKPV - Országos Középiskolai Problémamegoldó verseny
Gereben Dorka, Márkus Jakab, Gellért Andris (10.b) a második körig jutottak, és a bp-i régióban 23. helyen végeztek.

Savaria Országos Történelem Verseny, döntő, 2021. 04.
Tóth Levente (10.a)  4. hely

Boczkó Bence (10.a)  5. hely
Felkészítő tanár: dr. Kovács Örs

 

A Case Solvers által szervezett országos/Kárpát-medencei pénzügyi versenyen, a CasePénz esettanumány-verseny országos döntő, 2021.04.

Gereben Dorka, Márkus Jakab és Szabó Gergő (10.b) 4-6. helyen végzett a döntőben. A verseny témája: Tiszta autó, tiszta jövő. A feladat egy autómosó üzleti tervének elkészítése volt, a versenyzők önállóan készültek a megmérettetésre.

 

Katolikus Középiskolák Matematika Verseny döntő, 2021.

9. osztály
5. helyezett Pelcz Antal (9.d), felkészítő tanár: Rimóczi Anna

10. osztály
7. helyezett Binder Barnabás (10.b), felkészítő tanár: Ellenriederné
Molnár Éva

11. osztály
1. helyezett Feczkó Nóra (11.d) felkészítő tanár: Matolcsy Erzsébe

12. osztály
3. helyezett Őri Péter (12.b), felkészítő tanár: Ellenriederné Molnár
Éva
5. helyezett Hajder Kinga (12.d) felkészítő tanár: Lőrincz Éva
7. helyezett Tremmel András (12.d) felkészítő tanár: Ellenriederné
Molnár Éva
9. helyezett Lelkes Klára (12.b) felkészítő tanár: Ellenriederné Molnár
Éva

 

A 2020/2021. évi Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny döntőjébe jutott
Pelcz Antal
Felkészítő tanár: Rimóczi Anna

 

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny, 2021. május
minores kategória:

8. helyezés: Bodó Hanna (8.b), felkészítő tanár: Kudari Enikó
9. helyezés: Balás Borbála (8.b), felkészítő tanár: Kudari Enikó
dicséret: Szatmári András (8.c), felkészítő tanár: Kudari Enikó

maiores kategória:

5. helyezés: Ittzés Klára (10.c), felkészítő tanár: Kudari Enikó
8. helyezés: Szabó Cecília Mária (9.c), felkészítő tanár: Marsai Csaba

kiemelt dicséret: Wertán Brúnú (10.c), kiemelt dicséret: Wertán Brúnó (10.c), felkészítő tanár: Kudari Enikó

 

Szabó Magda Országos Olvasóverseny, 2021. május

 

az 5. helyezett csapat tagjai: Csáky- Semsey Ilka, Módos Réka, Zlinszky Erzsó (6.c)

Felkészítő tanár: Berzsenyi Eszter


Dugonics András Matematikaverseny országos döntő, 2021. május

 5. osztály

3. helyezett: Gincsai Gábor (5.a), felkészítő tanár: Sepp-Wirnhardt Júlia

4. helyezett: Mátyássy Lázár (5.a), felkészítő tanár: Sepp-Wirnhardt Júlia

 6. osztály

5. helyezett: Mike Antal (6.b), felkészítő tanár: Sepp-Wirnhardt Júlia

 8. osztály

1. helyezett: Őri Zsombor (8.c), felkészítő tanár: Valaczka Ágnes

2. helyezett. Árvay Mátyás (8.b), felkészítő tanár: Ellenriederné Molnár Éva, Valaczka Ágnes

3. helyezett: Mocsáry András (8.c), felkészítő tanár: Valaczka Ágnes

6. helyezett: Bodó Hanna (8.b), felkészítő tanár: Rauscherné Horváth Gyöngy

6. helyezett: Gyepes Bende (8.c), felkészítő tanár: Valaczka Ágnes

9. helyezett: Balás Borbála (8.b), felkészítő tanár: Rauscherné Horváth Gyöngy

MEP Online Nemzeti Ülése, 2021. május 14-16.

 Szakbizottsági teljesítménye alapján Wertán Brúnó (10.c) 2. helyezett, Bárdossy Dorottya (10.a) 4. helyezett.

A plenáris ülésen nyújtott teljesítménye alapján Bárdossy Dorottya (10.a) 6. helyezett, Csákay Kolos (10.a) 8. helyezett, Gaál Péter (11.b) 9. helyezett.

A nemzetközi MEP résztvevőinek jelölti listájára Bárdossy Dorottya, Gaál Péter és Farkas Csongor került fel a delegációból. Ők a következő három nemzetközi MEP  ülés valamelyikén képviselhetik hazánkat.

Felkészítő tanár: Eötvös Soma Bence

 

 (3 évenként megrendezendő) Lubik Imre Országos Trombitaverseny, 2021. április 25.
Biacs Gergely (7.c) 6. helyezést ért el.

Kalmár László Matematika Verseny országos döntő, 2021. június
Árvay Mátyás (8.b)  országos 1. helyezést ért el
felkészítő tanárai: Ellenriederné Molnár Éva, Valaczka Ágnes
Pászti Sámuel (5.b)  országos 9. helyezést ért el
felkészítő tanára: Rauscherné Horváth Gyöngy

2021. évi KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny

 

7. osztály:

Kovács Márton országos 18. (1711 diák közül)

Felkészítő tanára: Valaczka Ágnes

 

8.osztály: 

Mocsáry András országos 10. (1326 diák közül)

Őri Zsombor országos 11. 

Felkészítő tanáruk: Valaczka Ágnes  

 

11. osztály

Feczkó Nóra országos 12. (497 diák közül)

Felkészítő tanára: Matolcsy Erzsébet

 

12.osztály

Tremmel András országos 4. (283 diák közül)

Felkészítő tanára: Ellenriederné Molnár Éva

 

XXXII. Bátaszéki Matematikaverseny -- országos döntő

 

7. osztály
9. hely: Verses Dániel
10. hely: Bata Máté
16. hely: Kovács Márton

8. osztály

7. hely: Árvay Mátyás
10. hely: Mocsáry András
16. hely: Őri Zsombor
Felkészítő tanáraik: Ellenriederné Molnár Éva, Török Csaba, Valaczka Ágnes

 

A Pázmány Bölcs-Ész országos verseny harmadik fordulójába jutott
Fejes Dorottya (12.b) és Pozsgai Cicelle (11.a)

Felkészítő tanáruk: Mihályi Anikó

 


A „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2020" címet nyerte el Nabilek Péter (11.d)


Mozaik Országos Tanulmányi Verseny – Kémia

Simó Katinka (7.c) országos 1. helyezést ért el (maximális pontszámmal).

Felkészítő tanára: Ulviczky László

 

„Föld Napja” kerületi rajzverseny

Tombor Klára (10.d) I. helyezés (maximális pontszám)

Lányi Lilla (10.a)  I. helyezés (maximális pontszám)

Felkészítő tanára: Szalay József

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny – országos döntő

5. osztályos kategóriában Gincsai Gábor országos 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Sepp-Wirnhardt Júlia

8. osztályos kategóriában Őri Zsombor országos 8. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Valaczka Ágnes

 

Árvay Mátyás : 23. helyezés

Felkészítő tanárai: Ellenriederné Molnár Éva és Valaczka Ágnes

Pelcz Antal: 34. helyezés

Felkészítő tanára: Rimóczi Anna

Verses Dániel: 48. helyezés

Felkészítő tanára: Török Csaba 

 

 

Nemzeti Csillagászati Verseny
országos 18. helyezett: Lelkes Klára (12.b)
(Felkészítői: dr. Kerkápoly Anikó, dr. Csizmadia Szilárd és Csizy Judit)