Továbbtanulási nap, 2023. január 20. TEREMBEOSZTÁS

 A termek beosztása látható a tovább gomb után.


 
 
 
 
Az iskolai tanulói (10-11-12. évf.) az alábbi űrlapon jelentkezhetnek az előadásokra:
 
 
  Kezdés Terem Előadó neve
1 10.00 fszt. 6.  Czikkelyné Dr. Ágh Nóra (ö.d.)
2 10.00 III.1. Domján Sebestyén (ö.d.)
3 10.00 II.15. Dr Szilvágyi Zsolt
4 10.00 IV.3. Dr Szohárné Pogány Enikő
5 10.00 III.9. Dr. Dabóczi Tamás
6 10.00 III.5. Dr. Kolozsi Pal Péter
7 10.00 III.10. Dr. Matlák János
8 10.00 III.11. Dr. Sárospataki Máté
9 10.00 IV.9. Dr. Schanda Balázs
10 10.00 IV.4. Dr. Stróbl Erzsébet
11 10.00 IV.7. Kirchknopf Fanni és Szabó Zsófi
12 10.00 III.14. Kovács László József
13 10.00 IV.8. Lobmayer Tibor (ö.d.)
14 10.00 II.5. Madari Zoltán
15 10.00 III.12. Mátyássy Áron
16 10.00 Tükörterem Semsei Rudolf
  Kezdés Terem Előadó neve
17 11.00 III.11. Bakó Ágoston (ö.d.)
18 11.00 I.3. Benkő Gizi (ö.d.)
19 11.00 IV.9. Boda Balázs
20 11.00 II.5. Dr. Bassola Bálint
21 11.00 II.15. Dr. Gianone András és Koleszár Zsófia
22 11.00 IV.3. Dr. Somogyi RIta
23 11.00 III.9. Gellért Sára Mária (ö.d.)
24 11.00 IV.7. Gyarmati Emese
25 11.00 III.10. Joó Kinga
26 11.00 IV.4. Kisfaludy László
27 11.00 III.12. Köllőd Csaba (ö.d.)
28 11.00 IV.8. Nagy Zsombor (ö.d.), Lakatos János (ö.d)
29 11.00 Tükörterem Perczel Ambrus (ö.d.)
30 11.00 III.5. Siklósi Viktória és Somogyi Ábel (ö.d.), Zakariás Dorottya (ö.d.)
31 11.00 III.13. Tácsik Ádám
  Kezdés Terem Előadó neve
32 12.05 III.11. Ábrányi-Balogh Péter (ö.d.)
33 12.05 II.5. Dr Komorowicz Erzsébet
34 12.05 IV.3. Dr. Székely Ákos
35 12.05 IV.9. Dr.Grúber Károly
36 12.05 I.3. Földiák Gergely
37 12.05 IV.8. Frank Péter
38 12.05 II.4. Kemény Mónika
39 12.05 II.15. Korompay Attila
40 12.05 III.12. Mati Beatrix
41 12.05 III.13. Meszéna Erzsébet (ö.d.)
42 12.05 III.14. Sipos Tamás
43 12.05 IV.4. Somogyi Ábel (ö.d) és Zakariás Dorottya (ö.d.)
44 12.05 II.9. Szentiványi Judit
45 12.05 III.5. Turóczi Hajnalka (ö.d.)
46 12.05 III.9. Vajda Krisztiánné
47 12.05 Tükörterem Vigh Attila
 
 
2023.01.18